Sudor Beta 1860BH/160A
TVA inclus. Facturare disponibil la finalizarea comenzii.
Satisfăcut sau rambursat — 15 zile pentru a vă răzgândi
*NU este valabil pentru VELUX, SCRIGNO Şi ERMETIKA.
Plăți disponibile
Pe EmmetiStore Puteți alege între mai multe metode de plată sigure și flexibile:
  • Plată la livrarePlătiți direct curierului la primire.
  • Card de credit/debitAcceptăm toate cardurile importante în deplină siguranță.
  • PayPalrapid și sigur, fără a partaja detaliile cardului.
  • Transfer bancarIdeal pentru companii și profesioniști, cu plată în avans.
  • Plată în rate cu Scalapay: împarte suma în 4 rate fără dobândă.
  • Plătește în rate cu Klarnasoluții flexibile de plată, inclusiv cele amânate.
Garanție oficială
Garanția oficială a producătorului:
toate produsele noastre sunt acoperite de garanție, direct de la brand.
Ridicare din magazin
De ce să aștepți când poți primi produsele imediat?
În prezent, colectare la fața locului Este disponibil doar în Italia, la:
📍 EmmetiStore – Via Torino 168, 10093 Collegno (TO)
🕘 Ore de preluare:
Luni–Vineri: 8:00–18:00
Sâmbătă: 8:00 – 12:00
Nu uitați să aduceți confirmarea comenzii la colectare.
Așteptăm cu nerăbdare să vă revedem!
Sudorul Beta 1860BH/160A la invertor pentru sudarea MMA. ​
Sudor Beta Invertor 1860BH/160A: putere și precizie pentru sudarea MMA
Avantajele aparatului de sudat Beta 1860BH/160A
Compact și ușor: cu o greutate de doar 3,7 kg si cu dimensiuni reduse (290x120x210 mm), este usor de transportat si ideal pentru spatii mici de lucru.
Protectie termostatica: asigura siguranta in timpul utilizarii, evitand supraincalzirea.
Specificatii tehnice
Curent de reglare: 10 ÷ 160 A
Dieta: 1x230V
Factor de utilizare (40°C):
25% - 160 A
60% - 100A
100% - 80 A
Protecţie: IP22S
Electrozi utilizabili: Ø 1,6 - 4 mm (rutil, bazic, inox, etc.)
Dimensiuni: 290x120x210 mm
Greutate: 3,7 kg
Accesorii furnizate
Cabluri de 16 mm²